a year ago

Jędrzej Pasierski "Kłamczuch"

image.png

Po niezwykle emocjonującej i nerwowej lekturze "Moje dziecko nie chce jeść" przyszedł czas na relaks przy dobrym kryminale, czyli czwartej już części serii z komisarz Niną Warwiłow.

Nina wraca w Beskid Niski. Mroczna sceneria znana z drugiej części serii powraca w wydaniu sielankowym i wakacyjnym. Dwutygodniowy relaks z córką przerwany jest zbrodnią dokonaną na miejscu, w rozwikłanie której Nina oczywiście nie potrafi się nie wmieszać.

image.png
Beskid Niski, Onet

Pyrowa to mała (i fikcyjna) wioska w Beskidzie. Garstka mieszkańców, wszyscy się znają. Wakacje to czas sielanki i radosnego pisku dzieci kąpiących się w okolicznej rzeczce.
Jak się jednak okazuje, za tą pogodną fasadą skrywa się bardzo ponura tajemnica mieszkańców, skrzętnie skrywana. Czy nowa zbrodnia ma coś wspólnego z tajemniczym wydarzeniem sprzed lat? W jaki sposób przebić mur mieszkańców i dotrzeć do prawdy? Czy pozornie mili tubylcy mogą faktycznie mieć na sumieniu największe, wspólne zło?

Pomimo sielanki robi się dość mrocznie i za to właśnie lubię tą serię.

  • 37Upvotes
  • $1.83Reward
  • 0Comments

Comments

You can login with your Hive account using secure Hivesigner and interact with this blog. You would be able to comment and vote on this article and other comments.

Reply

No comments